Denní menu

Zajišťujeme celoroční provoz kuchyně s výrobou i rozvozem denního menu.
V rámci rozvozu nabízíme také zapůjčení jídlonosičů zdarma, jídla lze objednat přes internet.

Cena menu 95,- Kč při vlastním odběru v naší jídelně, 99,- Kč s rozvozem.

Aktuální jídelní lístek je k dispozici ke stažení níže:

Informace pro zákazníky kuchyně PRAMOS, a.s.

Z důvodu kompletní rekonstrukce kuchyně budeme od pondělí 31. ledna 2022 přibližně do letních prázdnin nabízet pouze dovážené obědy. Po dlouhém a pečlivém zvažování jsme vybrali dodavatele, který je schopen vyhovět našim i vašim přísným požadavkům.

Od vybraného dodavatele obědů budeme objednávat dva druhy jídel každý den, aby si pokud možno každý mohl vybrat. Je možné, že některá jídla budou chutnat nebo vypadat jinak, než jak jste zvyklí, budeme se ale snažit, aby změny, zejména ve složení jídelníčku, nebyly zásadní, a aby byla zachována jeho pestrost a kvalita.

Na stávajícím způsobu objednávání obědů, distribuci jídelníčků i rozvozu by se nemělo nic měnit, vše bude v ideálním případě probíhat tak, jak jste zvyklí. Jediná drobnost, o které již nyní víme, že pravděpodobně nastane, je to, že náš řidič bude muset vyjíždět o něco později, abychom stihli vše připravit k expedici. Prosíme o shovívavost a trpělivost, uděláme vše, co je v našich silách, aby prodleva byla co nejmenší.

Pevně věříme, že vy i my toto náročné období zvládneme, a po skončení rekonstrukce se vrátíme do ještě lepší a modernější kuchyně, ve které bude radost pro vás vařit.

V případě zájmu o další informace pište na stravovani@pramos.cz nebo volejte 608 055 477 nebo 777 811 453.